4iiii Shimano Ultegra R8000 Precision 3D GEN3 Wattmeter
Als registrierter ausländischer Mehrwertsteuerzahler kannst du bei uns umsatzsteuerfrei einkaufen. Mehr Info
4iiii Shimano Ultegra R8000 Precision 3D GEN 3 Wattmeter
Das Ergebnis der Entwicklung und Erfahrung des Marktführers im Bereich der Wattmessung an Kurbeln. Es eignet sich für Rennradfahrer, die ein Shimano Ultegra-Set verwenden und die Vorteile der Leistungsmessung uneingeschränkt genießen möchten.Im Vergleich zur vorherigen Generation bringt es mehrere Verbesserungen mit sich - ein kompakteres, nur 5,5 mm hohes Gehäuse, ausgelegt für die allermeisten Rahmen auf dem Markt, bis zu 8x höhere CR2032-Batteriekapazität, eine stärkere Sendeantenne für weniger Störungen, eine größere Messbereich usw. Dieses Paket enthält eine linke Kurbel mit installiertem Wattmeter, alles einsatzbereit.
|
Genauigkeit 99%
|
|
Das leichteste Serien-Wattmeter
|
|
Integrierter Beschleunigungssensor zur Messung der Trittfrequenz (des Tempos)
|
|
Drahtlose Firmware-Updates über Bluetooth
|
|
kompatibel mit ANT+ und Bluetooth 5.0 Geräten
|
| Gewicht | nur 9g an der linken Kurbel |
| Akkulaufzeit | Knopf CR2032 - bis zu 800 Stunden je nach Umgebungstemperatur (einfacher Batteriewechsel ohne Werkzeug) |
| Bereich der gemessenen Leistung | 0-4000 W |
| Bereich der gemessenen Trittfrequenz | 30-220 Umdrehungen |
| Empfohlene Betriebstemperatur | 0 bis +50 °C |
| Lagerungstemperatur | -40 °C bis +60 °C |
| Wasserbeständigkeit | IPX7 |
| Kompatibilität | Bluetooth, ANT+ |
| Maße | 63.79 mm x 26.42 mm x 5.5 mm |
| Produkt ID | 165824 |
Dobrý deň. Je kľuka 4iiii Shimano Ultegra R8000 Precision 3D GEN3 dizajnovo rovnaká ako kľuka Shimano FC-R8000 Japan VIA 172,5 UC ? Za odpoveď vopred ďakujem.
Dobrý deň,
Áno, 4iiii má navyše len namontovaný wattmeter.
Zdravim, je nejaky realny rozdiel medzi R8000 a R8100? Bude ta klucka pasovat na R8100?
Dakujem
Dobrý deň,
Rozdiel je len v dizajne a kľuku môžete použiť aj pre kľuky FC-R8100
Chcem sa spýtať či je tento watak ultegra alebo GRX? Lebo v nazve je ultegra a v popise grx.
Dobrý deň,
Je to to Ultegra, jednalo sa o chybný popis.
Aj pre pre FC-6800, dôležitá je len správna dĺžka kľuky...
Dobrý deň. Bude nejaké naskladnenie tohto wattaku o rozmere 172,5mm? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň,
172,5 mm je aktuálne nedostupné aj u dodávateľa.
Ďakujem za odpoveď a verzia 8100 je v čom odlišná?
Dobrý deň,
uchytenie je rovnaké ale R8100 má iný dizajn.
Dobry den.
Da sa objednat aj dlzka 172,5?
Mam Ultrega R8000.
Dakujem
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za neskoršiu odpoveď
Žiaľ 172.5 mm prevedenie je momentálne nedostupné aj u nášho dodávateľa - produkt si však viete pridať do Wishlistu a príde Vám automaticky notifikácia akonáhle bude produkt dostupný k objednaniu.
je možné zabudovanie tohto wattmetra do vlastnej kľuky?
Dobrý deň,
áno je to možné.
Da sa to urobit cez vas nejak, alebo ako treba postupovat?
Dakujem
Pre novú ultegra 8100 kedy ude dostupný? Ďakujem
Dobrý deň,
dostupnosť preverujeme u dodávateľa, budem vás informovať.
Dobrý deň,
dodávateľ očakáva dostupnosť v auguste tohto roku.
Potom pridajte do ponuky. Dakujem
Hier findest du Antworten auf deine Fragen zu Transport, Zahlung, Sicherheit und vielem mehr.

Pekne vlezie do rámu Canyon Aeroad. Predchádzajúca verzia sa nedala použiť s týmto rámom.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen