FORCE XC Disc 27.5" Hinterrad, 5x135 mm, 6 Löcher, Shimano HG
FORCE XC Disc 27,5" Hinterrad
Das Force XC Disc ist ein Hinterrad mit einer Aluminiumfelge. Es ist mit einer Force F804333 -Ladung ausgestattet, die eine problemlose Wartung und zuverlässige Leistung garantiert.| Material | Aluminium |
| Platzierung | Hinter- |
| Achsentyp | Schnellspanner |
| Freilaufkörper | Shimano HG |
| Montage der Bremsscheibe | 6 Schrauben (IS 6) |
| Nabenachse | hinten 5x135 mm (Schnellspanner) |
| Diskbefestigung | 6-Loch |
| Felgenhöhe | 20 mm |
| Felgenbreite | 19 mm |
| Nabe | Force F804333 |
| Speichen | Edelstahl |
| Packungsinhalt | Hinterrad, Schnellspanner |
| Gewicht | 1 300 g (inkl. Schnellspanner) |
| Tragfähigkeit | 130 kg |
| Produkt ID | 250017 |
dobry den. chcem sa opytat, bude tento produkt kompatibilny s bicyklom MTF Hill 6.1. ? dakujem.
konkretne tento bicykel: https://www.mountfield.sk/horsky-elektrobicykel-hill-6-1-20-bb-4koe20100
Dobry den prajem,
ano, koleso bude sediet.
Zdravim, Orech HG na tomto kolese je vhodny pre kazetu 12s., respektive da sa naň nahodit SRAM NX Eagle PG-1230 kazeta, 12s ?
Su ku kolesu aj skrutky uchytenia brzdového kotúča? Pripadne ich mate v predaji aj bežne, nie len Titanove? vdaka
Dobry den,
ano, spominanu NX kazetu mozete pouzit, bude sediet.
Skrutky sucastou nie su. Samostatne napr. tu: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/brzdy/diely-a-adaptery/extend-t25-torx-skrutka-brzdoveho-kotuca-1-ks-p318501.html (predaj po kusoch).
Hier findest du Antworten auf deine Fragen zu Transport, Zahlung, Sicherheit und vielem mehr.

Koleso obute, namontovane, prve testovacie km uplne v poriadku.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Kupil som si ho ako vymenu za to co prislo s bikom, ktoremu som znicil rafik a novy by bol rovnako drahy ako toto koleso. Myslel som, ze koleso ako koleso, ale nie. Toto prenasa ovela viac vibracii ako to povodne z decathlonu. Hodnotim po priblizne 100 km v terene a podobne na ceste, takze neviem ako dlho vydrzi.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen