Equator MTB Wide 29" Laufradsatz, boost, Carbon
Als registrierter ausländischer Mehrwertsteuerzahler kannst du bei uns umsatzsteuerfrei einkaufen. Mehr Info
Equator MTB Wide 29" Laufradsatz
Ultraleichte, steife und gleichzeitig äußerst widerstandsfähige Reifenräder für XC und Marathons. Das beliebteste Modell unter MTB-Radfahrern, die ihre Leistung steigern möchten.|
Vollcarbon-Felgen aus japanischer Toray T800-Faser
|
|
Geringeres Gewicht, höhere Widerstandsfähigkeit und Haltbarkeit
|
|
Tubeless Ready - Möglichkeit der schlauchlosen Nutzung
|
| Material | Carbon |
| Für Bremsen | Scheibenbremsen |
| Gewicht | 1570 g |
| Innere Felgenbreite | 30 mm |
| Speichengeflecht - Vorder-/Hinterrad | 28/28 |
| Felgenhöhe | 25 mm |
| max. das Gewicht des Fahrers | 105 kg |
| Speichen | DT Competition Straightpull |
| Hinterradnabe | DT 350 CenterLock BOOST STRAIGHTPULL, 110x15 mm |
| Hinterradnabe | DT 350 CenterLock BOOST STRAIGHTPULL, rotor SRAM XD/Shimano MicroSpline 12 speed, 148x12mm |
| Nippel | DT-Standard (Messing) |
| Bremsscheibenbefestigung | CenterLock |
| Schlauchlos | Ja |
| Freilaufkörper | Sram XD, Shimano MicroSpline |
| Produkt ID | 126941 |
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Dobry den, viete prosim Vas dodat aj tento set vo verzii mtb "PRO WIDE", t.j. vnut. sirka 30mm a naboje DT Swiss 240? Ake je dostupnost a cena? Dakujem.
Dobrý deň,
S orechom Shimano Microspline alebo Sram XD?
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Dobry den, vyrobca na stranke uvadza hmotnost jazdca 95kg, Vy 105kg. Ako to teda je? Dakujem.
Dobrý deň,
Ja tam vidím nosnosť 105kg https://equator-cycling.com/cs/e-shop/equator-mtb-wide
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Dobrý deň, viete prosím vás dodať v tejto cene aj vo verzii microspline? ďakujem
Dobry den,
zial aktualne uz dalsie kusy nedostupne u nas
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Zdravim, prosím vás kedy budú dostupné kolesá z SHIMANO MICROSPLINE . vďaka
Dobry den,
zial aktualne je verzia s Microspline orechom u nas nedostupna
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Je možnosť tieto kolesa dodať aj na uchytenie kotuča na 6 dier?
Dobrý deň,
S nábojmi pre 6 dierové uchytenie kotúča ich žiaľ výrobca nedodáva.
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Mate chybu b popise. Kolesa Wide maju vnutornu širku 30 mm
Dobrý deň,
popis sme opravili. Ďakujeme za upozornenie
Kolesa Equator mtb vnutorna širka 25 mm pre orech shimano Hg nebudete mať?
Dobrý deň,
Vieme objednať, cena je 829 EUR a sú dostupné na sklade u výrobcu. V prípade záujmu napíšte na email [email protected]
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
dobrý deň ,náboje sú na centerlock?diki
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Dobry den, dakujem za odpoved. Uz som si kolesa objednal priamo u Equatora, dlho cakal na odpoved... 12 dni a uz som nevydrzal, tak som objednal priamo na ich webstranke.
Variante Equator MTB Wide 29" set kolies, boost, karbón
Pardon, klikol som vedla , diky.
Hier findest du Antworten auf deine Fragen zu Transport, Zahlung, Sicherheit und vielem mehr.

Derzeit liegen keine Bewertungen vor