FORCE XC Disc 29" Hinterrad, 5x135 mm, 6 Löcher, Shimano HG
FORCE XC Disc 29" Hinterrad
Das Force XC Disc ist ein Hinterrad mit einer Aluminiumfelge. Es ist mit einer Force F804343- Nabe ausgestattet, die eine problemlose Wartung und zuverlässige Leistung garantiert .| Material | Aluminium |
| Platzierung | Hinter- |
| Achsentyp | Schnellspanner |
| Freilaufkörper | Shimano HG |
| Montage der Bremsscheibe | 6 Schrauben (IS 6) |
| Nabenachse | hinten 5 x 135 mm (QR) |
| Scheibenmontage | 6 Löcher |
| Felgenhöhe | 20 mm |
| Felgenbreite | 19 mm |
| Nabe | Force F804343 (Industrielager) |
| Speichen | Edelstahl, schwarz |
| Packungsinhalt | Hinterrad, Schnellspanner |
| Gewicht | 1 300 g (inkl. Schnellspanner) |
| Tragfähigkeit | 130 kg |
| Produkt ID | 250199 |
Dobry den, bolo by toto koleso zamenitelne za
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/vypletene-kolesa/mtb-kolesa/29/mavic-crossride-disc-fts-x-29-zadne-koleso-qr-6-dier-p56634.html#description
kazetu mám 11 prevodovú
Dobry den, jo, koleso sadne
a koleso uz pride pripravene? alebo ho este treba da zacentrovat?
Koleso by malo byt urcite fabricky vycentrovane a pripravene na montaz a jazdenie
Dobrý deň,
potrebujem poradiť, na svojom mtb som si rozbil zadné koleso a potrebujem nové,
teraz som tam mal koleso 29, z oskami Forged Alloy, 141x9mm, 32H, vedeli by ste mi poradiť či toto koleso FORCE XC Disc 29" zadné koleso, 5x135 mm, 6 dier, Shimano HG tam bude pasovať? lebo v rozmeroch kolies sa moc nevyznám
Dobry den prajem,
o aky sa jedna bicykel?
Podla Vasho popisu by zial toto koleso nesadlo, ak sa jedna o tzv. Boost QR standard pre naboje s rozmerom 141x9 mm tak by zial naboj tohto kolesa bol priuzky.
je to bicykel Marin Pine Mountain 1
Tak potvrdzujem, koleso sediet nebude, potrebujete koleso s tzv. Boost QR nabojom v sirke 141 mm.
Ponuka v tomto rozmere nie je velka - ale vedeli by sme napr. vypliest nieco na tomto Shimano naboji: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/naboje/mtb-kotucove/shimano-fh-mt401-b-zadny-naboj-28-dier-qr-cl-microspline-oem-p319856.html, ponuka 29" rafikov je potom sirsia: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/mtb/29.
okej , Ďakujem za poriadenie
Ahoj,
chcel by som sa opýtať, či bude tento ráfik na sklade?
veľmi pekne ďakujem
Dobrý deň,
žiaľ produkt je aktuálne nedostupný u dodávateľa .
ahoj, chcem sa opýtať či je ráfik tubeless ready...
Ahoj,
nejedna sa v tomto pripade o TR rafiky.
Hallo, ich möchte fragen, ob Kassette 7 dort hineinpasst.
Automatisch übersetzt
Dobry den,
ano, na koleso bude sediet aj 7 rychlostna HG kazeta.
Hier findest du Antworten auf deine Fragen zu Transport, Zahlung, Sicherheit und vielem mehr.

Koleso je síce troch ťažšie. Ale inak nie je čo vyčítať. Rafik aj výplet vydržal aj drsnejšie zaobchádzanie aj moju váhu cez 100kg zatiaľ bez problémov. Za tú cenu v podstate top.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen