FORCE Classic 29" Vorderrad, V-Brakes, QR
FORCE Classic 29" Vorderrad
|
Shimano HB-TX500 Nabe
|
|
Die Felge ist für V-Bremsen ausgelegt
|
| Material | Aluminium |
| Platzierung | Vorder- |
| Für Bremsen | Felgenbremsen |
| Loch für das Ventil | 8,5 mm |
| Felgenhöhe | 20 mm |
| Gewicht | 1 125 g (inkl. Schnellspanner) |
| Max. Gewicht des Fahrers | 100 kg |
| Bespeichung | 36 Stück, Edelstahl |
| Felgenmaterial | hliník |
| Produkt ID | 104275 |
Dobrý deň,bolo by toto koleso vhodné aj do rámu kde mám čeľustove brzdy?poprípade,náhrada za to...Ďakujem
Dobrý deň,
áno koleso je vhodné na V-brake.
Dobrý deň, na toto koleso aký plášť resp. akú dušu potrebujem? Vopred Vám ďakujem za info.
Dobrý deň,
pasovať Vám bude akýkoľvek 29" palcový plášť v rozmere cca 1.5-2.2", napr. https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/mtb/29/continental-double-fighter-iii-reflex-29x2-0-drot.html (avšak v ponuke máme v tomto rozmere množstvo modelov - záleží od Vašich cenových možností, resp. terénu v akom jazdíte, na tento ráfik sadnú aj trekingové plášte v menších šírkach - https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/cesta-a-trekking/trekkingove-plaste - zvolte si vľavo vo filtri rozmer 28/29"..) a príslušná duša pre tento rozmer - napr. https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/duse-ventilky/mtb/schwalbe-mtb-dusa-275--28--29x20-240-sv19-av19.html alebo https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/duse-ventilky/mtb/maxxis-welter-mtb-dusa-29x1-90-2-35-galuskovy-ventil-48-mm.html.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, prajem pekný víkend.
Je šanca dostať koleso s týmito parametrami aj v striebornom prevedení?
Dobrý deň, nie, koleso je len v tomto farebnom prevedení.
Hier findest du Antworten auf deine Fragen zu Transport, Zahlung, Sicherheit und vielem mehr.

je to ok az na to ze tam nebola paska na ochranu pred spicamy musel som dokupit
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Solidne materialy, oska Shimano. Pačka ciernej farby.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigenPozor bez rim tape.
Namontované, zatiaľ všetko v poriadku. Vyzerajú byt kvalitne
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen