FORCE Basic S4.6 Vorbau, Ø-31.8 mm
FORCE Basic S4.6 Vorbau
| Farbe | schwarz |
| Länge des Vorbaus | 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm, 110 mm, 120 mm |
| Lenkerdurchmesser | 31,8 mm |
| Gewicht | 137 g (70 mm) |
| Für Lenkerdurchmesser | Ø-31,8 mm |
| Für Gabeldurchmesser | 1 1/8" |
| Material | hliník |
| Produkt ID | 137014 |
Zdravim,ma predstavec 7 stupnovy uhol +/-? Na fotke je uvedeny,ale v popise nie.
Dobry den,
ano, uhol predstavca je +/- 7°.
Hier findest du Antworten auf deine Fragen zu Transport, Zahlung, Sicherheit und vielem mehr.

Osadený na Gravel Topstone 2 women. Použil som čierne šrúby z pôvodného predstavca. Je trošku širší a vyšší ako pôvodny, ale bude mať aj viac naložené
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Spracovanie v poriadku, povrchová úprava v poriadku, bez ostrých hrán a iných nedostatkov. Plní svoj účel!
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Nahrádzam ním tie ukrutne dlhé predstavce na starších bikoch. Sú v pohode - predstavce aj jazdci
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Spracovanie i materiál pôsobí solídne, dizajn tiež. Skrutky sú menší priemer, ale hádam vydržia.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Spokojnosť,dúfam že ho nestrhnem tak ako ten čo som mal povodny
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Super predstavec za super cenu + veľká škála veľkostí 👌
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Za tu cenu super. Nekrúti sa, váha primeraná cene.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
lacny a plne funkčný,robí to čo robiť ma
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Jednoduchý dizajn, super cena.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Pekný a vyzerá byť pevný.
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Robi to co ma,spokojnost
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Za tie peniaze super
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Nem fáj kezem
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Super pasoval
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
Super
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen
ok
Mit Google übersetzenOriginal anzeigen